giga.pl - strona startowa

Przy tzw samotnym posiłku, czasie wolnym gdy nie mam z kim porozmawiać, wymienić myśli czy najzwyczajniej cieszyć się swoim towarzystwem. Zauważyłem pewną prawidłowość. Taka sytuacja kończy się za każdym razem tak samo. Sięgam po telefon, komputer i przeglądam to wszystko na co wcześniej nie było czasu, zostało odłożone na potem. Wiadomości, memy, "things to do" i setka zakładek jedna po drugiej w przeglądarce. Strony, które swoją zawartością mogą być przydatne, umilić, usprawnić codzienne obowiązki, pomóc rozwiązać problem lub zaplanować dzień, tydzień, urlop itp.

W ten sposób powstał pomysł na ten serwis, by w jednym miejscu pozbierać to co mam rozsypane pomiędzy telefonem, komputerem, notatnikiem. Subiektywny zbiór nie znaczy ze nie jestem otwarty na sugestie innych stron, który przydatne są w inny sposób. Podziel się swoim niezbędnikiem. Śmiało.

OUR TEAM

We Repair Everything That You Need

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur iaculis rutrum metus, ut posuere neque. Fusce faucibus ex non justo pharetra tempus. Integer quam nibh, eleifend sed velit lobortis, dapibus porttitor metus.

In suscipit justo ipsum, vel aliquet ipsum cursus et. Aliquam blandit ipsum non ullamcorper ultricies. Tempor dictum cursus.

  1. Aliquam blandit ipsum ultricies
  2. Donec sapien felis fringilla
  3. Integer a dui eu libero euismod

John Martin

Repair Master

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.